Říjen 2013

Black forest - 1/4

31. října 2013 v 16:05 | McDasha |  Black Forest
Je tu takový čtyřdílný horor :) Good Luck!
''Řeknu Vám příběh. O tomto lese. Je strašný, je hororový...Říká se totiž, že odsud nikdo nikdy nevyjde. Že se tu vraždí. Že když sem příjdete v noci, vaše mrtvá těla nikdo ani nebude hledat.''

My little friend

30. října 2013 v 11:26 | McDasha
Oči jí svítili jako svíčky.
Její ůsměv vypadal výhružně.
Malé blonďaté vlásky se jí leskly na světle.
''Vy všichni zemřete'' zašeptala hlasem 70ti leté stařenky.

Last Dance - 3.Díl

28. října 2013 v 14:29 | McDasha |  Last Dance
Tááák dnes tu máte nový díl Last Dance, a dnes jsem se docela snažila :3
Naštvaně jsem šla vpřed a nevšímala si jí.
''Nech toho! Vím dobře, že mě slyšíš'' pomalu začala zuřit.
''Ty si myslíš, že ti ty blbý léky pomohou? Vidíš! Jsem tu, a dokud mi nepomůžeš nezmizím jasný?!'' otočila jsem se na ní.
''Jdi duch. Jak mohu pomoct duchovi?'' zeptala jsem se, a doufala že se nikdo nekouká. Ještě mi nestačilo, aby si lidé okolo mysleli že jsem šílená. Šla jsem domů, jelikož už bylo skoro šest a máma mi volala už sedm krát.
''Slíbila jsi mi to'' smutně se na mě podívala. Najednou jsem si všimla, že je bledá, a jakoby mizí.
''Co...co to je?'' nechápala jsem. Karoline se na sebe podívala.
''Volají mě.'' řekla jen, a poté zmizela úplně.

Technology - 2.Díl

25. října 2013 v 6:00 | McDasha |  Technology
Další díl Technology je na světě :) Trochu kratší, ale snad nevadí ;)
Pomalu jsem postavila talíře na stůl. Robin se posadila za stůl a podívala se na guláš, který jsem připravila.
''Em, rodiče zase někam odjeli?'' řekla, a v jejím hlase jsem pocítila smutek. Posadila jsem se naproti ní a začala omalu jíst.
''Ano, musel iject něco vyřídit''. Robin vzdychla, a začala jíst.
''Víš, musí najít nového Ariona, který bude pro ně pracovat.'' Usmála jsem se na ní.
''Na co, vy Arioni vůbec jste.'' zeptala se se zájmem.
''No, to je dlouhý příběh''. Všimla jsem si, že Robin moc nejí. Byla moc hubená, a někdy se mi zdálo, že je jenom kost a kůže.
''Nevadí'' řekla nadšeně ''času máme dost!''

Menší pozastavení?

24. října 2013 v 18:16 | McDasha |  Oznámení
Mám tu takové menší pozastavení do pondělí. Zítra (v noci) mi totiž přijíždí teta (ani nevíte jak jsem ráda! Neviděla jsem ji asi půl roku :D), a na letiště pojedeme až 300 km... poté jedeme ke známým... prostě Vám to tu nebudu popisovat, ale zítra v 6:00 tu budete mít technology :3
A jelikož jedeme ještě se psem (jorkšír), tak se ke mně bude celoucesu tulit a lézt na klín :D
(Hah, a já budu poslouchat písničky)
PS: Project 15 days se taktéž pozastavuje!

American horror story? Potlesk pro Dashu!

20. října 2013 v 15:35 | McDasha |  O mně
Víte co? Byla jsem strašpytel. Bála se hororů a vyvolávat duchy (na jaře, když jsme s přáteli vyvolávyli, to nedopadlo dobře). Psát o smrti, vraždě, kanibalizmu to jo, aje jinak ne :DDD A proč BYLA? ptáte se.

Zkoukla jsem American horror story

No, zatím jenom první sezón, ale druhý mám už stáhnutý na počítači. První díl jsem se bála, ale potom!! Tři dny jsem se koukala jak blázen 'Čím to jen skončí?'. Ale když jsem zjistila že ve druhém sezóně hraje polovia herců z první, byla jsem ŠŤÁSTNÁ! (Evan Peters :3). AHS je vtipný seriál, který MILUJU. Opravdu, kdo viděl pochopí.
Nejvíc z první série se mi líbila asi Moira. Jako babka byla moudrá, milá, a na konci jim pomáhala. A nejlepší scénka, tedy nejdojemnější byl poslední díl kdy Vivien nabídla Moiře být kmotrou :'3 A jako mladá byla také dobrá :D
Moira zas flirtuje :3
Potom Violet. Nevím ale moc se mi nelíbila, ale když zjistila že je mrtvá, bylo mi jí líto. A ta jejich sousedka :D Už nevím jak se jmenuje v seriálu, ale její pravé jméno je Jessica. Byla boží! Milovala jsem ji.A popsat ji mohu jen jedním slovem. Normální bitch.:DDD
Prostě... AHS je boží seriál a teď, dopisujícíc tento článek zapínám 2x01. Doufám že Jessica, Evan a jiný herci kteří hráli v 1.epizodě a hrajou i v druhé,budou stejně dobří, a i ostatní také. Tak mi držtě palce :) A do komentáře mi napište, jestli jste to viděli a co si o tom myslíte vy :)
A jinak, doporučuji všem co neviděli. Není to strašidelné, ale napínavé :DDD To vám říkám já, holka co se bála :)

Vaše McDasha

Technology - 1.Díl

19. října 2013 v 18:49 | McDasha |  Technology
''Je to od tebe milé, ale nemusela jsi.'' řekla miss Luckensová dojatě a plyšáka si vzala. Stála jsem nad ní a usmála se na Robin, na týdenní děvčátko. Miss Luckensová si všimla jak se na ni dívám a usmála se.
''Je roztomilá,co?'' pohladila Robin po hlavičce.
''Ano'', málem jsem roztála nad ní. Robin bylo to nejhezčí co jsem kdy viděla. Vzdychla jsem. Litovala jsem, že jsem nemohla mít děti. Proč? Byla jsem robot. Obyčejný robot pracující na baterky.

Last Dance - 2.Díl

14. října 2013 v 16:33 | McDasha |  Last Dance
Tákže, trochu pozdě, ale mám pokračování příběhu Last Dance. My jsme totiž odjížděli tak jsem začala teprve včera. :)
Dívala jsem se na tu postavu. Na ten bledý obličej a smutné oči.
''Prosím'' zašeptala. Nevím proč, ale bylo mi jí líto. Stejně jsem však nechápala: ''Ale proč já?''
''Jen ty mi můžeš pomoci. Oni to řekli.'' sedla si na mou postel a dívala se mi do očí. Byla jsem vystrašená.
''K-kdo oni?'' zajímala jsem se.

Technology - ABOUT

13. října 2013 v 18:19 | McDasha
Technologie zachvátila svět. Jiná doprava, jiná práce, jiná zábava. Lidé mají hodně času. Vše za ně dělají roboti. Dokonce i vydělávají. Roboti vypadají stejně jako lidé, mohli jíst, měli city, milovali. Byli stejní, ale nesmrtelní. Neměli však stejnou moc jako jejich Páni, jak je nazývali. Páni nic nedělali, seděli doma, nebo chodily ven, měli moc peněz, ale nevydělávali je. To byla povinost robotů, pod názvem Arioni. Takhle žila i Ulyana, Arionka která pracovala u novomanželů Luckensových. Vyrobili ji ve věku 19cti let, nemohla zestárnout, ale sloužila jim už 3 roky. Když se jim narodila dcera, Robin, Ulyana se o ní starala jako o sestru, milovala ji a snažila se chránit. Když Robin bylo 13 let, její matka zemřela a Ulyana přísahala že ji ochrání, a že když se něco stane i s otcem, vezme si jí. Tou dobou, Píseři, lidé kteří byli proti robotům, říkají že Arioni chtějí zachvátit svět, ale lidé jim nevěřili. Ulyana se seznámila s Rockym, stejně starým Arionem, synem hlavního povstánce Arionů. Rocky chce přemluvit Ulyanu stát se také povstáncem, ale ta se bojí o Robin. Proto jí slíbili, že Robin nechají. Ulyana, která se zamilovala do Rockyho, stejně jako on do ní, a která chtěla ochránit Robin, přejde na stranu povstánců. Stane se killerem, spolu s Rockym, a spolu zabíjejí důležité lidi, jako politiky a ti, co jim můžou zabránit v povstání. Lidé jsou bezmocní. Oni umírají, ale Arioni se mohou uzdravit nebo zregenerovat. Lidstvo mizí, nastává nová éra. Arioni vyhrávají. Ale poté Ulyana a Rocky zjišťují jinou pravdu, Arioni byly jen loutkami. Měli zabít lidi a poté sami zmizí, a nastane éra někoho jiného. Někoho strašného. Ulyana a Rocky tomu musí zabránit. Ale nejdříve by měli vědět, s kým ještě válčí?
Toto je rok 2090. Technologie zachvátila svět.

Technology

13. října 2013 v 17:39 | McDasha

3.Díl
4.Díl
5.Díl
...