Black forest - 1/4

31. října 2013 v 16:05 | McDasha |  Black Forest
Je tu takový čtyřdílný horor :) Good Luck!
''Řeknu Vám příběh. O tomto lese. Je strašný, je hororový...Říká se totiž, že odsud nikdo nikdy nevyjde. Že se tu vraždí. Že když sem příjdete v noci, vaše mrtvá těla nikdo ani nebude hledat.''

''Jacku!'' křikla na něho Anna, jeho starší sestra. Všichni jsme byly v tak zvaném ''Černém lese''. Bylo nás tu celkem devět. Vtipálek Jack a jeho nejlepší kamarád Ian, dva osmnáctiletí blbci, Anna, o dva roky starší spolu s Harrisem, jejím snoubencem. Byli tak krásný pár, a měly mít za čtyři měsíce svatbu, jelikož Anna byla těhotná. Lucy, nejmladší z nás, šestnáctiletá blondýna, a Dincie, které bylo už osmnáct. Byl to takový strašpytel, ale přece jen souhlasila jít sem. George, dvojče Dincie, který nás rád strašil, stejně jako Jack, a Victor. Victor byl takový blonďatý krasavec, se svaly. Nebojacný a milý. Jak jste pochopily, mě se Victor líbil. A kdo jsem já? Cece, sedmnáctiletá brunetka, která se také trochu bála jít sem na noc. Kluci totiž vymysleli 'geniální' plán. Říká se, že když sem někdo příjde na noc, už se nikdy nevrátí. Já tomu sice moc nevěřím, stejně jako ostatní, ale stejně mi to místo nahání strach. Byl letní večer, no už půl dvanácté, a kluci dělaly vše proto, abychom se počůraly strachy.
''Dincie! Za tebou!'' křikl Ian a všichni se s křikem otočily za Dincie. Ta vyskočila s křikem a taktéž se podívala za sebe. Všem tloukalo srdce. Ale byla to jen veverka. Blbá veverka. Ian, Jack a George se smáli. Dincie si sedla vedle mě a třásla se.
''Blbci'' vzdychla Lucy. Seděli jsme u ohýnku, asi tři metry za námi byly naše stany. Harris vstal a vzal si svítilnu.
''Jdu si odskočit'' řekl nám a šel pryč. Dincie se klepala. Objala jsem ji kolem ramen.
''Nebój, nic se nestane.'' usmála jsem se na ní. Byla to moje nejlepší kamarádka, a to ona mě sem pozvala.
''Čeho se bojíte?'' smál se bez přestání Jack. Zpražila jsem ho pohledem. Najednou se z lesa ozval Harris. No, teda jeho křik. Křičel jakoby ho řezali. Všichni kromě Daisy se rozběhli tím směrem, ale George se potom radši vrátil k sestře, která málem omdlela. Běželi jsme asi padesát metrů. Docela jsem se divila, proč Harris odešel tak daleko. Křik ustal, Anna běžela nejdál (jak jsem řekla, byla na čtvrtém měsíci).Když jsme konečně přiběhly a našli Harrisa, všechny jsme začaly křičet. Harris - no tedy to co z něj zbylo, ležel na zemi bez hlavy. Anna, která přiběhla jako poslední zapištěla strachy a začala brečet. Její mladší bratr ji objal tak, aby se na to nedívala.
***
Když jsme se vrátily, DIncie ležela na zemi. Po Georgovi nebylo ani stopy. Pomohli jsme jí vstát, a ona hystericky plakala že šel za námi.
''A co se stalo s tebou?'' zeptal se Victor.
''Já- já si nepamatuji'' řekla hysterickým hlasem Dincie. Jack frknul.
''A...co je s Annou? Kde je Harris?'' Dincie se rozhlédla, a Anna se ještě víc rozbrečela.
''To je dlouhý příběh. Každopádně já jdu hledat George.'' Victor se na všechny tázavě podíval, ale nikomu se nechtělo nikam jít. Victor vzdychl a šel pryč. Já jsem se na poslední chvíli rozhodla dohnat ho.
''Co si o tom myslíš?'' promluvil po pěti minutách ticha. Trochu mě to všechno mrzelo.
''Chci se vrátit'' zašeptala jsem. Snad jsem nezněla jak vylekané děcko!
''Ke stanům? Nebo domů?'' podíval se na mě, a podle mého pohledu pochopil, že myslím to druhé.
''Já také.'' Byla tma, měsíc svítil ůplněk.
''Co myslíš, co se stalo s Harrisem'' zeptala jsem se ho.
''Nevím, nikdo neviděl jeho...ehm, hlavu. Asi nějaký medvěd?'' zauvažoval. Přikývla jsem. No, chtěla bych aby to byl 'jenom' medvěd. Ale strach z toho místa mi říkal něco jiného.
Najednou jsme uslyšely nějaké kroky. Šly jsme tím směrem, doufajíc že je to Georg. No, skoro...
To co jsme uviděli, nám nahnalo šílený strach.
''Proboha'' zapištěla jsem tiše, ale Victor mi zacpal ůsta. On sám byl v šoku
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 smiley smiley | Web | 31. října 2013 v 16:49 | Reagovat

super horor :)

2 Kerr Knock Kerr Knock | Web | 31. října 2013 v 17:02 | Reagovat

Je to pěkný:) Jen je tam pár vět, které moc nedávají smysl. "Chci se vrátit" řekla jsem ticho." Co je to řekla jsem ticho?:) a taky, místo "Chtěla jsem doufat" spíš "doufala jsem":) Já tě nijak nekritizuji, jen dávám rady, protože až tohle opravíš, bude z tebe super spisovatelka hororů:)

3 Katherine Katherine | Web | 31. října 2013 v 17:03 | Reagovat

Páni, už se těším na další část :))

4 Týna Týna | Web | 1. listopadu 2013 v 9:37 | Reagovat

Ahoj, vybrala jsem si tě jako oběť, více na blogu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama