Black forest - 2/4

2. listopadu 2013 v 18:09 | McDasha |  Black Forest
Dámy :3 Už mi psalo tak šst holek, že byly z BF nadšení. Tak jsem si sedla, a napsala druhý díl ;) Komentáře potěší! :'3
''Maminko'' plakala jsem a nepřibližovala se k tělu. George byl pověšený na stromě.Victor si zacpal ůsta a šel blíž.
''Má prázdné oční důlky. A nemá zuby.'' řekl mi když se vrátil ke mě a objal mě. Ticho jsem plakala.


''Běžíme, běžíme odsud jasný?'' zašeptal mi do ucha, vzal mě za ruku a spolu jsme vyrazili. Běžely jsme dlouho, dokonce se mi zdálo že jsme se stratily. Victor se otočil, a najednou zařval. Poté zrychlil a tím mě táhl za sebou. Nechtěla jsem ani vědět co to bylo, ale divné zvuky za námi mě přinutili otočit se. To, co jsem uviděla, mě natolik šokovalo, že jsem stratila rovnováhu a zakopla. Díky bohu, že se mnou byl Victor a rychle mě postavil na nohy. Asi padesát metrů za námi bežela nějaká strašně bledá postava. Byla to dívka, nebo holka, měla dlouhé, hnusně špinavé vlasy. Na sobě růžové, roztrhané šaty a byla bosá. V ruce měla nůžky, a a bylo vidět že se usmívá. A věřte m, ten její ůsměv si budu pamatovat do konce života (a ten konec bude brzy!). Běželi jsme jak jenom mohli, už mě všechno bolelo, ale to co bylo za námi mě donutilo běžet bez zastávek. Když jsme konečně uviděli světýlko, začali jsme jak opaření křičet: ''Utíkejte! Honem! Utíkejtééé...'' řvali jsme, ale nikdo neposlechl. Když jsme doběhly, všichni na nás koukali a hned se ptali co se stalo. S Victorem jsme se podívaly za nás. Nebyla tam.
''Mizíme odsud'' řekl hned Victor a zamířil tím směrem, odkud jsme přišly sem. Chtěli jsme za každou cenu vypadnout odsud, dokud nezemřel ještě někdo.
''Počkejte!'' křikla Dincie. ''Bez bráchy nejdu!''.
Victor se podíval na zem. Lucy pochopila co se tím myslí a objala kamarádku. Dincie se rozbrečela. Victor zamířil pryč a všichni se pomalu vidaly za ním.
''Nic s sebou nebereme. Jenom vodu'' řekl jenom.
Šly jsme docela rychle. Hodiny ukazovali 0:37. Za necelou hodinu se toho tolik stalo! Najednou jsme uslyšeli zuřivý křik zezadu. Já a Victor jsme se otočily. Anna, Dincie a Lucy stáli a dívaly se do hlouby lesa. Stála tam ona. Asi jen padesát metrů od nás.
''Běžíme!!!'' zařvala jsem a všichni se dali do běhu. Ona se rozběhla za námi. Intuicie nám přikazovala křičet o pomoc. Já jsem ale věděla, že jsme daleko od městečka. Ian a Jack totiž chtěli jít co nejdále, aby byla 'sranda'.
''Nééé! Pomocte mi!'' zařvala hystericky Anna. Všichni jsme se otočily, To ji chytilo za vlasy. Běhala moc pomalu kvůli svém těhotenství, a tak ji To (nevěděla jsem jak to pojmenovat) mohlo lehce chytnout. Jack běžel sestře pomoct, ale to byla velká chyba. Vzalo to své nůžky a zabodlo mu do krku. My všichni jsme stáli a dívaly se na to, jak Jack krvácí a jak ta příšera táhne Annu za vlasy do lesa. Když zmizeli z dohledu, Ian přiběhl k Jacku.
''Ne, prosím...neumírej'' vzal ho za ruku a přisedl si k němu. Ticho plakal.
''Musíme jí pomoct'' řekla Lucy.
''Nemyslím si, že je živá.'' vzdychl Victor. ''Je mi to líto.''
''Ne! Musíme jí pomoct! Nás je - pět! A ona je jen jedna'' křikla hystericky. Dincie vzlykala ''chci domů'' zašeptala. Ian zavřel oči Jackovi a přišel k Dincie. Objal ji a ona mu plakala do ramene.
''Musíme jít. Ten les se mi nelíbí.'' řekl opět Victor a zamířil tam, kam jsme šly.
Za okamžik jsme slyšeli duši zdrcující křik Anny, který pomalu utichal. Pomodlily jsme se za její duši, to bylo jediné co jsme mohli udělat.

Zbylo nás pět. Zamířily jsme domů. Ale nevěděli jsme, že se tam už nedostaneme. Protože kousíček od nás už čekala smrt, v masce Prasete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 3. listopadu 2013 v 15:35 | Reagovat

Mě z toho leze mráz po zádech :DD Povedlo se ti to těším se na další část :))

2 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 4. listopadu 2013 v 18:59 | Reagovat

WOW. tak to je něco, je to strašně strašidelný a zajímavý a prostě super. Já nevím co bych dělala, kdyby mě něco takhle honilo a mě by určitě taky chytili jako první :D Rychle další část!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama